Menu


Návody pro rodiče

Školní rok 2023/24 přinesl změny v přijímacích zkouškách na SŠ. Tato stránka je aktualizovaná dle novely školského zákona účinné od 1. ledna 2024.

Vytvořili jsme přehledné návody, kde každý rodič najde vše, co potřebuje o přijímacím řízení na střední školy. Co obsahují přijímací zkoušky na SŠ, jaké termíny si ohlídat a na co nezapomenout. Seznámíme vás s možnostmi efektivní přípravy na přijímací zkoušky na SŠ formou věrných simulací přijímaček nanečisto.

Také pořádáme zdarma přednášky pro rodiče žáků devátých tříd, kde vás provedeme vším, co vás čeká, pokud máte doma deváťáka. Myslíme také na rodiče mladších žáků v osmých třídách, kteří chtějí získat cenné informace již v předstihu. Na naše přednášky se můžete registrovat pomocí formuláře.

Přijímací zkoušky na SŠ

Ke stažení

Přednášky pro rodiče deváťáků

Přednášky pro rodiče osmáků

Příprava na přijímačky

Návody pro rodiče týkající se přijímaček na sš.

Komentáře

Máte dotaz? Neváhejte položit otázku níže v komentářích...

 1. K

  # Klára F.

  Dobrý den, bohužel nemůžeme najít zápisový lístek, dcera ho asi někam založila. Jak získat nový?

  1. P

   # Praha školská

   Ideálně se obraťte na vaši základní školu, která vám původní vydala, a požádejte o vydání náhradního zápisového lístku. Další možností je kontaktovat a požádat o vydání váš místně příslušný krajský úřad. Vy i dcera budete muset podepsat čestné prohlášení a tím potvrdit, že původní zápisový lístek nebudete uplatňovat ani jste ho již neodevzdali na jiné střední škole.

E-mail sice je povinný, ale uvidíme jej jenom my.
Odpovíme Vám jakmile budeme k dispozici.