Menu


Seznam SŠ v Praze

Hledáte střední školy v Praze, kam budete podávat přihlášky z 9. třídy? Využijte náš Seznam SŠ v Praze. Jednotlivé střední školy můžete vyhledávat dle názvu nebo podle oboru studia. Pokud potřebujete poradit s výběrem té správné střední školy, doporučujeme se přihlásit na naši přednášku pro rodiče deváťáků, kde tematiku výběru SŠ probíráme a rádi vám poradíme. Přednáška je zdarma.

Pokud hledáte střední školy také v jiném regionu než hlavním městě Praze, podívejte se na tento seznam středních škol, kde najdete SŠ a gymnázia z celé ČR.

Střední školy – Hl. m. Praha Gymnázium (4leté)

Níže najdete interaktivní seznam pražských středních škol.

Vyhledávat dle názvu Seznam SŠ v Praze

Nabízíme kompletní a komplexní přípravu na přijímací zkoušky na střední školy. Naše příprava probíhá prezenčně v Praze-Braníku jako věrná simulace přijímacích zkoušek formátu Cermat, kdy žáci řeší naše originální testová zadání, která skladbou úloh i celkovou strukturou odpovídají Cermat testům. Nabízíme také distanční formu přípravy na přijímačky pro všechny žáky z celé České republiky, která probíhá online.

Rádi vám pomůžeme také s veškerou administrativou spojenou s přijímacím řízením na střední školy. Provedeme vás celým procesem od výběru střední školy (viz Seznam SŠ v Praze) přes podání přihlášky na SŠ až po kroky, které je nutné podniknout po vyhlášení výsledků přijímacích zkoušek. Kromě přednášek pro rodiče osmáků a deváťáků jsme pro vás připravili také přehledné návody pro rodiče, kde najdete spousta užitečných a fakticky správných informací, rad a tipů. Neváhejte je proto využít.

Zároveň si můžete stáhnout naše vzory všech klíčových dokumentů, které budete jako rodiče deváťáka pravděpodobně potřebovat (přihláška na SŠ + návod k vyplnění, vzor odvolání proti nepřijetí na SŠ, vzor zápisového lístku + návod na vyplnění).

Nabízíme také podporu pro případ, že by přijetí na střední školu v 1. kole nevyšlo a provedeme vás 2. kolem přijímacího řízení a tím, kde najít volná místa na SŠ ve 2. kole.

Více o přípravě na přijímačky

Komentáře

Máte dotaz? Neváhejte položit otázku níže v komentářích...

Zatím nikdo nepřidal žádný komentáře, buďte první.

E-mail sice je povinný, ale uvidíme jej jenom my.
Odpovíme Vám jakmile budeme k dispozici.