Menu


Přednášky pro rodiče osmáků

Jste v 8. třídě, ale chcete vědět, co vás v příštím školním roce čeká a získat tak náskok? Pořádáme přednášky pro rodiče osmáků, které vás připraví na to hlavní, co budete řešit v deváté třídě přijímací řízení na střední školy. Probereme zejména to, jak probíhají přijímačky na střední školy a jak se na ně nejlépe a efektivně připravit. Přednášky jsou zdarma! 

Zúčastněte se naší přednášky pro osmáky a odneste si již v předstihu cenné informace k přípravě na přijímací zkoušky, průběhu a obsahu jednotných přijímacích zkoušek, výběru střední školy, důležitých termínech pro následující školní rok, podání přihlášek na střední školy a veškeré administrativě po přijímacích zkouškách (odvolání, zápisový lístek, 2. kolo přijímacího řízení).  Přihlaste se na přednášku pomocí formuláře níže, abychom s vámi počítali.

Přednášky pro rodiče osmáků probíhají distančně (online) –⁠ rezervujte si své místo.


Devátá třída je zlomový rok, kdy se žáci rozhodují o směřování svého profesního zaměření a budoucí kariéry. Buďte jim jako rodiče nápomocní a proveďte je výběrem střední školy, administrativou spojenou s podáním přihlášek na střední školy a přijímacími zkouškami. My zase pomůžeme vám se ve všem zorientovat! Jednotná CERMAT přijímací zkouška tak pro vás nemusí být nutně strašákem. 

V průběhu přednášky se nebojte na cokoliv zeptat, jsme tu pro vás a rádi veškeré vaše dotazy zodpovíme. Dozvíte se vše, co vás příští rok jako rodiče čeká a pomůžeme vám se ve všem zorientovat. Vše shrneme a budeme postupovat krok po kroku, aby bylo vše jasné a přehledné.

Přednáška bude zahrnovat témata: co vás příští rok čeká, průběh přijímací zkoušky na SŠ a její pravidla, tipy a triky pro úspěch u přijímací zkoušky na střední školy, jak se připravit na přijímací zkoušky a jak se v přípravě zlepšovat, jaká je nutná administrativa po vyhlášení výsledků přijímacích zkoušek (zápisový lístek, odvolání, 2. kolo přijímacího řízení apod.).

Více o přijímacích zkouškách na SŠ

Žák píše přijímací zkoušky na sš.

Komentáře

Máte dotaz? Neváhejte položit otázku níže v komentářích...

Zatím nikdo nepřidal žádný komentáře, buďte první.

E-mail sice je povinný, ale uvidíme jej jenom my.
Odpovíme Vám jakmile budeme k dispozici.