Menu


Přednášky pro rodiče deváťáků

Pořádáme pravidelné přednášky pro rodiče deváťáků, aby vám nic důležitého neuniklo. Přednášky pro rodiče deváťáků jsou nabité informacemi o všem, co vás v posledním ročníku základní školy čeká, tedy zejména o přijímacím řízení na střední školy. Devátá třída je zlomový rok, kdy se žáci rozhodují o směřování svého profesního zaměření a budoucí kariéry. Buďte jim jako rodiče nápomocní a proveďte je výběrem střední školy, administrativou spojenou s podáním přihlášek na střední školy a přijímacími zkouškami. My zase pomůžeme vám se ve všem zorientovat! Jednotná přijímací zkouška Cermat tak nemusí být strašákem.

Přihlaste se na naší přihlášku pro rodiče zdarma. Provedeme vás devátým ročníkem krok po kroku, přehledně a fakticky přesně. Naše pravidelné přednášky pro rodiče se vždy týkají aktuálních témat, která jako rodiče musíte řešit: příprava na jednotné přijímací zkoušky a všechny informace o nich, důležité termíny pro 9. ročník základní školy, rady k výběru střední školy, návod pro podání přihlášek na střední školy, detaily k podání odvolání, zápisového lístku, 2. kolu přijímacího řízení a mnoho dalších. Rádi vám se vším pomůžeme.

Přednášky pro rodiče deváťáků probíhají distančně (online) –⁠ rezervujte si své místo.


Naše přednášky pro rodiče deváťáků vám většinou zaberou asi hodinu času a dozvíte se kompletně vše, co vás jako rodiče čeká a nemine. Přihlaste se prostřednictvím našeho formuláře a budeme s vámi počítat. Nebojte se v průběhu vysílání na cokoliv zeptat. Rádi vám na vše, co vás zajímá, odpovíme. Pořádáme obecné přednášky o tom, co devátá třída obnáší, a snažíme se dělat i přednášky zaměřené na konkrétní témata, např. o administrativě po vyhlášení výsledků přijímacích zkoušek. V tematických přednáškách půjdeme více do detailu.

Devátý ročník základní školy je náročný nejen pro samotné žáky, ale také pro jejich rodiče. Nezbytnou podporu proto poskytujeme i jim. Někdy může být těžké se všech termínech a administrativě zorientovat a my to chápeme.

Více o přijímacích zkouškách na SŠ

Přednášky pro rodiče deváťáků

Komentáře

Máte dotaz? Neváhejte položit otázku níže v komentářích...

Zatím nikdo nepřidal žádný komentáře, buďte první.

E-mail sice je povinný, ale uvidíme jej jenom my.
Odpovíme Vám jakmile budeme k dispozici.