Menu


Příprava na přijímačky

Přijímací zkoušky nanečisto jsou ucelená příprava na přijímací zkoušky Cermat. Díky důkladné přípravě na přijímací zkoušky vás u ostrých přijímaček nic nepřekvapí: budete znát formát testů z českého jazyka a z matematiky, typové úlohy i systém bodování. Unikátní příprava na přijímačky Přijímací zkoušky nanečisto vás naučí zvolit si vlastní postup (strategii) pro řešení testu a tím pádem budete u ostrých přijímacích zkoušek méně nervózní.

Cermat testy na přijímací zkoušky jsou specifické svou strukturou i počtem a typy úloh, které se v nich vyskytují. Na Cermat testy se dá poměrně dobře připravit a když víte, jak vypadají a co obsahují, máte vyhráno.

Více o přípravě na přijímačky Rezervovat Přijímačky nanečisto

Příprava na přijímačky.

Naše příprava na přijímací zkoušky spočívá ve věrné simulaci ostrých přijímaček, včetně našich originálních testů přesně podle Cermat formátu, zápisu do záznamových archů a totožného systému bodování. Se žáky rozebíráme také řešení testů na výběr je výuka po testu s učiteli anebo podrobný videorozbor na doma, ke kterému se můžete kdykoliv vrátit.

Přijímací zkoušky nanečisto probíhají prezenčně i distančně a nabízíme 3 formy přípravy na přijímací zkoušky. Záleží jen na vás, která vám bude nejvíce vyhovovat.

Příprava na přijímačky s námi – rezervujte si přijímací zkoušky nanečisto.

Recenze Přijímaček nanečisto Rezervovat Přijímačky nanečisto

Přijímačky nanečisto doporučujeme absolvovat opakovaně, žáci tím trénují práci s časovým limitem na jednotlivé testy a také práci se záznamovým archem. Ten je jediným výstupem z přijímacích zkoušek, který se skenuje a zasílá dále k hodnocení přímo do Cermatu. Opakovanou přípravou deváťák projde všechny typy testových úloh a u ostrých přijímacích zkoušek ho nic nepřekvapí.

Naše příprava na přijímačky žákům pomůže se zvolením individuální strategie řešení testu. Deváťáci tak znají typové úlohy a vybírají je dle svých preferencí a toho, kde nejsnáze získávají body.

Jak to u nás chodí – prezenční příprava

Jak to u nás chodí – kombinovaná příprava

Jak to u nás chodí – distanční příprava

Komentáře

Máte dotaz? Neváhejte položit otázku níže v komentářích...

Zatím nikdo nepřidal žádný komentáře, buďte první.

E-mail sice je povinný, ale uvidíme jej jenom my.
Odpovíme Vám jakmile budeme k dispozici.